Paragraf Burger

Jsme moderní burgerárna se zaměřením na domácí a originální receptury. Věnujeme se především přípravě burgerů, můžete si k nám ale zajít i na výborné hot dogy, kuřecí křidýlka nebo saláty.

Jsme parta nadšenců, co mají rádi dobré jídlo a tím dobré myslíme z kvalitních surovin a dělané správnými gastronomickými postupy. I přesto, že mají burgery kořeny v německém Hamburku, nacházíme inspiraci v amerických receptech, a to hlavně v naší "American Beef Classic" edici. Vždy 100% hovězí maso vlastnoručně namleté a vychucené si dotvoříte podle vašich oblíbených surovin, k nejoblíbenějším patří již tradiční Cheeseburger s chedarovou nebo blue cheesse omáčkou, Baconburger s voňavým slaninovým chipsem a hlavně Kick Ass Chilliburger, u kterého si přijdou na své milovníci pálivého.

V American Beef Extra edici ochutnáte suroviny z naší vlastní výroby. Každý burger je specifický určitou surovinou, která tvoří originální tvář burgeru, u této edice si dejte velký pozor, vytváří se na ni totiž závislost:)

Z naší nabídky si vybere opravdu každý, ať už zkusíte Pulled Burger (pomalu pečené vepřové maso v BBQ omáčce), lehký Chicken Burger nebo dokonce Vegetarian Burger s grilovanou hlívou a lilkem, rozhodně to bude ta správná volba.