13. 12. 2017

Nezapomínejte o Vánocích potěšit i své mazlíčky!

Vánoce nám pomalu, ale jistě klepou na dveře a obchodní centra se zaplňují lidmi, kteří vyrazili na předvánoční nákupy, aby potěšili své nejbližší. Avšak pro mnohé z nás jsou součástí rodiny i zvířecí mazlíčci, zejména ti čtyřnozí. Přemýšleli jste i o tom, že byste o Vánocích obdarovali své věrné chlupáče? Za svou oddanost a lásku si nějaké to vánoční překvapení určitě zaslouží, co myslíte?

Něco dobrého na zub

Co vaši zvířecí miláčci ocení určitě nejvíce, jsou pamlsky nejrůznějších druhů. V Pet Centru v NC Královo Pole jsem našla nepřeberné množství mňamek pro psy, kočky, ale i pro hlodavce a exotické ptactvo. Konkrétně jsem objevila tato vánoční balení, která obsahují nejrůznější laskominy, doplněné navíc o prospěšné minerály. Výhodou určitě je, že pamlsky pro jednotlivá zvířátka jsou zabaleny v praktických balíčcích, takže máte vše hezky pohromadě.

Pet Center – balíček pro psy: 199 Kč, balíček pro králíky: 299 Kč, balíček pro kočky: 199 Kč

Pokud byste si chtěli pamlsky sami vybrat a libovolně je nakombinovat, pak vám Pet Center může nabídnout hned několik přihrádek s kusovkami, které můžete namíchat podle chutí vašeho mazlíčka.

Pelíšek

Co udělá váš chundelatý miláček, když si spokojeně naplní bříško? Ano, jde si trochu zchrupnout, aby si po jídle trochu odpočinul. Z tohoto důvodu je určitě skvělým tipem na vánoční dárek právě nový pelíšek. Pet Center nabízí širokou nabídku psích pelechů nejrůznějších velikostí, typů a barev, takže si zde určitě vyberete.

Pet Center – psí pelech v nabídce od 1 249 Kč

 

Určitě oceníte i právě probíhající akci, kdy si při nákupu nad 1 500 Kč můžete odnést adventní kalendář HuHuBamBoo v hodnotě 489 Kč, který od Pet Centra obdržíte zcela zdarma.

Miska

Když jsem pokukovala po jednotlivých regálech, ihned mě napadla další inspirace na vánoční překvapení. Jsou to misky, které vaši zvířecí miláčci jistě dobře znají a rádi u nich tráví svůj čas. Můžete si vybrat ze škály klasických jednobarevných misek, nebo pokud dáváte přednost pestřejším kouskům, najdete zde i misky se zajímavým designem. Mně konkrétně se zalíbil tzv. Double pet bowl, tedy dvě misky spojené vedle sebe. Tento typ mi připadá velmi praktický a zároveň ušetří místo. Jednu misku můžete naplnit vodou a do té druhé dát vašemu mazlíčkovi něco dobrého na zub.

Pet Center –  miska v nabídce od 299 Kč

 

Hračka

Jaké by to byly Vánoce bez pořádných radovánek? Jedním z dalších tipů, kterými určitě potěšíte a rozhodně nic nezkazíte, jsou hračky. Nejen, že se váš mazlíček zabaví a vy si v klidu můžete vychutnat svou denní kávu, ale také nebude mít ani pomyšlení na to okusovat váš nábytek.

Pet Center – psí hračka v nabídce od 299 Kč

Nezapomínáme ani na majitele exotického ptactva, kteří mohou vybírat z regálu plného hraček, bidýlek a prolézaček.

Pet Center – hračky pro exoty v nabídce od 129 Kč

 

Obleček

Zima už nám propukla v celé své kráse a s ní přišly i ty méně příjemné věci jako studený vítr či sněhové chumelenice. Proto se zahalujeme do zimních kabátů a teplých bund, abychom se ohřáli
a nebylo nám zima. Jenže myslíte v tomhle ohledu i na svá zvířata? Před zimním obdobím jim sice zhoustne srst, která je chrání, avšak noci jsou někdy tak mrazivé, že je vhodné je něčím zahřát. Zejména u psů, kteří tráví většinu času doma v teple, jde o téměř nezbytnou záležitost. Přechod z vyhřátého domova do chladné zimy jim totiž může způsobit nepříjemná onemocnění. Pet Center nabízí široký sortiment nejrůznějších oblečků a záleží jen na vás, jestli dáváte přednost pletenému
či kožešinovému materiálu. A vybírat můžete také z nejrůznějších barev, designů a potisků.

Pet Center – oblečky v nabídce od 400 Kč

 

Extra vánoční tip

Při vchodu do Pet Centra hned po vaší levé straně uvidíte vánočně laděnou nabídku. Pro ty z vás, kteří si nevědí rady s výběrem vhodného dárku pro vašeho domácího mazlíčka, je nachystán široký sortiment dárkových balíčků. Já jsem například pro svou kočku vybrala balení Gourmet, které je krásně ozdobené červenou mašlí. Kromě toho zde můžete najít dobroty od značky Felix a mnoho dalšího.

Pet Center – Gourmet dárkový koš: 239 Kč, Felix dárkové balení: 139 Kč, balení pro psy: 399 Kč

 

Doufám, že jsem vám přinesla několik dobrých tipů a inspiraci, které vám usnadní výběr vhodného dárku. Přeji vám, abyste si společně se svými zvířecími kamarády užili krásné svátky a pohodovou vánoční atmosféru!

 

Autorka blogu: Nikol

Všechny články v blogu