30. 11. 2017

Mikulášská nadílka v NC Královo Pole

Mikuláš se kvapem blíží, a proto jsem se rozhodla předat vám několik svých tipů na dárečky pro vaše nejmenší. Doufám, že tento článek alespoň některým z vás pomůže a dodá inspiraci. Osobně nejsem příznivcem drahých dárků k Mikuláši. Myslím, že mnohem hezčí je obdarovat děti sladkostmi a ovocem, na větší dárky, které najdou pod stromečkem, se mohou ještě nějaký ten čas těšit.

Adventní kalendáře

Adventní kalendáře si v mém článku vysloužily vlastní sekci. Proč? Podle mě jsou typickým (a krásným) dárkem k Mikuláši, a navíc jejich nabídka je opravdu veliká. Byla jsem překvapená, jaké množství adventních kalendářů jsem v NC Královo Pole objevila. Pohybují se ve všech cenových kategoriích a jsou různě tematicky zaměřené, takže potěší jak ty úplně nejmenší, tak i o něco větší děti, které můžete obdarovat kalendářem s jejich oblíbenou stavebnicí nebo postavičkami z filmu/seriálu, na který se rádi dívají. Jen se sami podívejte, co všechno se dá dnes koupit. Já jsem doopravdy unesená!

1. Tesco adventní kalendář – 29,90 Kč, 2. Lindor adventní kalendář – 349 Kč, 3. Adventní kalendář s Kinder čokoládou – 399 Kč , 4. Klasický adventní kalendář Orion – 134,90 Kč, 5. Mars adventní kalendář – 89,90 Kč, 6. Adventní kalendář Lindt – 449,90 Kč, 7. Adventní kalendář Star Wars – 899,90 Kč, 8. Adventní kalendář Soy Luna –  299,90  Kč, 9. Adventní kalendář Lego Star Wars – 899,90 Kč, 10. Adventní kalendář Máša a medvěd – 299,90 Kč

Všechny kalendáře kromě posledních čtyř zakoupíte v hypermarketu Tesco. Poslední čtyři kalendáře pak najdete v hračkářství Bambule.

A co dál?

V mých vzpomínkách Mikuláš a celé období adventu vždy voní mandarinkami a pomeranči. Máte to také tak? Citrusy zrovna mají sezonu, a jsou tedy nejchutnější a nejvoňavější za celý rok. V mikulášské nadílce by tedy určitě neměly chybět. Stejně tak jako sušené ovoce. Datle a fíky, případně jakékoli další sušené ovoce, které máte vy a vaše děti v oblibě.

A arašídy? Také je na Mikuláše kupujete? Já vždycky. A neloupané! Už od malička moc ráda trávím mikulášský večer jejich loupáním a pojídáním. Bez toho by to snad ani nešlo. Samozřejmě se nemusíte omezovat jen na arašídy. Jen se podívejte…

Jsem si jistá, že nejsem sama, kdo má doma malou neposedu, která mě čas od času pořádně pozlobí… a pro neposedy a malá zlobidla nosívá Mikuláš brambory, cibuli a také uhlí. Uhlí jsem v OC Královo Pole nikde nesehnala, ale bramborami a cibulí se můžete zásobit více než dostatečně.

K mikulášské nadílce samozřejmě neodmyslitelně patří čokoláda a jiné sladkosti. Těch je v nabídce opravdu nepřeberné množství a nebudete mít problém najít cokoli, co vás jen napadne. Nebudu zabíhat do podrobností, to by se z tohoto článku stal kratší román, ale alespoň se s vámi podělím o pár fotografií.

Nezapomínejte sami na sebe!

Kdo říká, že my rodiče bychom si neměli Mikuláše také užít? Proč si něco malého nenadělit? Jistě si rádi dopřejete sladkosti a ovoce spolu s dětmi a na zapití si můžete v hypermarketu Tesco pořídit nějaký dobrý alkoholický nápoj. Myslím, že svařené víno či punč jsou pro zimní období ta správná volba.

Alkoholický punč – 49,90 Kč (v nabídce je i svařené víno za 39,90 Kč)

Autorka blogu: Veronika

Všechny články v blogu