12. 10. 2017

Šperk je nejlepší přítel ženy

Šperky – oblíbené téma nejen žen, ale i mužů, kteří chtějí udělat radost svým partnerkám. Přinášíme vám proto speciální článek o špercích, které nabízí naše nákupní centrum. A výhodou je, že dnes již nemusí žena čekat, až ji muž obdaruje, ale může si během celého roku udělat radost i sama. Tak vzhůru do toho!

Třpytivé zlato

V nově otevřeném klenotnictví Aullo Gold mě již ve výloze upoutaly krásné šperky ze zlata. Po delším okukování výlohy mi to nedalo a klenotnictví jsem navštívila. Pojďte se podívat, které šperky mě zaujaly.

Aullo Gold – zleva: řetízek: 9 190 Kč, náramek: 5 090 Kč, náhrdelník: 79 190 Kč, náramek: 27 290 Kč, řetízek: 13 150 Kč

Nejvíce unešená jsem byla z různých variací náhrdelníků a řetízků. Na první pohled mě zaujal výrazný zlatý náhrdelník složený z jednotlivých řetízků. Představte si, jak oživí černé minimalistické šatky, které si vezmete na prestižní společenskou událost. K dostání je také ladící náramek na ruku. Tato kombinace šperků rozzáří jakýkoliv jednoduchý outfit.

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli vám sluší více stříbro nebo zlato, klenotnictví Aullo Gold nabízí také šperky, které jsou složeny z obou těchto kovů. Už dávno neplatí, že zlato a stříbro by se nemělo kombinovat. Naopak! Je to netradiční a šperk se dá jednoduše zkombinovat třeba s pokováním na kabelce či psaníčku tak, aby váš outfit působil sladěně.

V kombinaci se zlatem krásně vyniknou i perly. Třeba vás, tak jako mě, zaujmou perly na fotce obalené zlatými nitkami.

Aullo Gold kromě šperků nabízí také kolekci hodinek pro dámy a pány. Pokud tedy hledáte dárek pro někoho blízkého nebo si jen tak chcete udělat radost, omrkněte toto klenotnictví.
Za návštěvu určitě stojí!

Šperky v barevném provedení

Pokud toužíte po šperku, který rozhodně zaujme, sáhněte po barevně vybroušeném kamínku značky Preciosa, kterou naleznete v obchůdku Paradox v NC Královo Pole. Šperky značky Preciosa jsou precizně vybrušovány a nabízí nadstandard pro každou ženu. Tento neokoukaný šperk prvotřídní kvality je tedy mým tipem na dárek pro ženy všech věkových kategorií. Mně by udělal velkou radost. A co vám?

Paradox – zleva: růžové náušnice 1 990 Kč, modrý náhrdelník: 1 595 Kč, fialový náhrdelník: 1 975 Kč, smaragdový náhrdelník: 1 795 Kč, červené náušnice: 1 645 Kč, červený náhrdelník: 1 495 Kč, trojúhelníkový náhrdelník: 1 825 Kč

Australský opál

Pokud vám mohu doporučit, jakým dárkem okouzlíte opravdu každou ženu, je to australský opál v kombinaci se žlutým zlatem. Na fotce ani nejde zachytit jeho lesk a půvab. Návštěva klenotnictví Élysée v NC Královo Pole, kde mi set šperků z australského opálu doporučila ochotná asistentka, mi nedá spát a přemýšlím, že ho věnuji sama sobě pro potěchu. A co na něj říkáte vy?

Élysée – náušnice tvar kapky: 4 400 Kč, set: 15 000 Kč, náušnice kulaté: 7190 Kč

Uno de 50 – originální šperky pouze pro 50 vyvolených

Originální a neokoukaný dárek pro své blízké najdete pod značkou šperků Uno de 50. Tato kolekce šperků je zcela jiná, odpoutaná od klasických nebo tradičních designů. Od každého modelu bylo po celém světe vytvořeno pouze 50 kusů a v České republice je nabízí právě klenotnictví Élysée.

Élysée – náhrdelník: 3 220 Kč, prsten: 2 840 Kč, náramek: 5 110 Kč

Hodinky pro ženy i muže

S blížícími se Vánocemi nejvíce přemýšlím, čím obdarovat mužskou část rodiny. Hodinky jsou podle mě luxusním dárkem, který muže potěší. V prodejně TOP TIME v NC Královo Pole můžete vybírat podle stylu muže ze sportovních variant (zejména velmi oblíbené hodinky značky G-Shock), ale i z elegantních kousků s kovovým páskem. Pro praktické muže jsou vhodným dárkem hodinky s páskem koženým.

TOP TIME – zleva: G-Shock: 2 790 Kč, 3 590 Kč, Daniel Klein: 1 765 Kč, 1 865 Kč, 1 405 Kč, 1 950 Kč

Zatímco pro pány jsou hodinky stylovým a nadčasovým doplňkem, na ženách působí hodinky svěže a moderně. Já bych si zde své favority našla.

TOP TIME – zleva: stříbrné: 1 005 Kč, růžové: 930 Kč, zlaté: 1 320 Kč

Extra tip na dárek

Máte oblíbený šperk, ale nemůžete ho nosit ke všem svým šatům, protože se k nim barevně nehodí? Řešením a mým tipem na dárek je náramek či náušnice, u nichž můžete měnit barvu kamínku dle libosti. Šperk lze zkombinovat s jakýmkoliv outfitem, což je sen každé ženy.

TOP TIME: náramek + náhradní kamínky: 530 Kč

Musím říci, že vybírání šperků pro sebe i mé blízké mě velmi bavilo. Nákupní centrum Královo Pole jich nabízí velký výběr. Proto jestli hledáte krásný dárek pro vaše blízké či se chcete pouze pokochat a třeba si udělat radost, navštivte zdejší klenotnictví a ochotní asistenti vám rádi pomohou s výběrem tak, abyste byli spokojeni.

Autorka blogu: Kristýna

Všechny články v blogu