17. 7. 2017

Nakupujte ve slevách chytře

Letní slevy jsou opět tady, což pro vás může být výjimečná příležitost, jak si nakoupit základní kousky šatníku za skvělé ceny. Které kousky to jsou?

Snažím se nepropadat šílenství okolo slev, ale spíš si dokoupit různé oblečení, které unosím po celý rok. Sezonní výprodeje jsou na takové nákupy jako dělané. Vyrazila jsem proto opět do mých oblíbených obchůdků s módou. Můžete se podívat, co jsem ulovila.

Black&White

Dvě barvy, které jednotlivě zkombinujete skoro se vším, ale vypadají dobře i pohromadě. Černá a bílá. Černé kalhoty s bílou halenkou si můžete dovolit vzít na jakoukoliv společenskou událost a neuděláte chybu. Stačí doplnit o lodičky nebo balerínky a je to. Pokud jste milovnicemi elegantního stylu, bude to pro vás jasná volba i pro běžné nošení.

Celý outfit za 750 Kč Orsay (dříve 1 598 Kč)

Černé rifle 500 Kč (dříve 899 Kč), halenka 250 Kč (dříve 699 Kč)

Ve slevách můžete najít opravdu skvělé kousky. Například tuto koženkovou sukni za 100 Kč. Jak se říká: „Kdo hledá, ten najde“.

Celý outfit za 350 Kč Orsay (dříve 1 500 Kč)

U elegantního stylu ještě zůstaneme. Na první pohled mě dostaly tyto bílé šaty, které opět můžete využít po celý rok. Samozřejmě, pokud preferujete odvážnější barvy, v Orsay najdete nepřeberně krásných šatiček i například ve žluté nebo červené barvě.

Bílé šaty Orsay 600 Kč

U klasické černé ještě zůstaneme a přesuneme se do Reserved. Tam pravidelně chodím pro basic trička, která v létě můžete hodit jen tak na plavky nebo ke kraťasům. Takové tam najdete ve slevě kolem 100 Kč.

Nyní jsem si tam však šla vybrat černé šaty, které patří do „must have“ každého šatníku.

Celý outfit za 698 Kč (dříve 1 489 Kč)

Reserved – černé šaty 299 Kč (dříve 699 Kč), páskové boty 399 Kč (dříve 799 Kč)

Další variantou, jak „malé černé“ můžete nosit, je s riflovou bundou a teniskami. Bude to vypadat také skvěle! Ty prostě unosíte ke všemu.

Pro všechny příležitosti

Pokud procházíte výprodeje, nenechte se strhnout nízkou cenou. Myslete na to, že přece nechcete, aby vám zakoupené novinky jen tak ležely ve skříni. V žádném šatníku se neztratí bílý top, sukně ani černá kabelka.

Outfit za 997 Kč (dříve 1 647 Kč)

Reserved – pudrová sukně 399 Kč (dříve 599 Kč), kabelka 399 Kč (dříve 599 Kč), bílý top 199 Kč (dříve 449 Kč)

Na co se také určitě mrkněte, jsou sáčka. Černé nebo tmavě modré ocení každá žena. V Orsay jsem poskládala takovýto outfit, který se hodí na všechny příležitosti a sáčko je v něm zakomponované. Co na něj říkáte? Já bych v něm nejradši odešla.

Orsay - sukně 300 Kč, květinové tričko 350 Kč, modré sako 500 Kč (dříve 799 Kč)

Něco pro drahé polovičky

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani pánové. Pro ty jsem objevila stojan plný univerzálních triček v Takko. Opravdu bylo z čeho vybírat a cena se pohybovala kolem 100 Kč.

Autorka blogu: Michaela

Všechny články v blogu