28. 6. 2017

Letní výbava na dovolenou snadno a rychle

První letní dny už jsou za námi, ale většina dovolených před námi. Ať se chystáte kamkoliv, stačí vám na nákup kompletní výbavy jedno nákupní centrum. Vyrazila jsem na obhlídku do Nákupního centra Královo Pole a vybrala jsem si tam plno věcí jak na dovolenou u moře, tak na turistický výlet.

Outfit k moři

Pokud toužíte po romantických šatech nebo plavkách určitě se stavte do obchodu Reserved. Najdete tam basicové trička a kraťasy, které se vám budou hodit po celé léto. Nakoupit zde můžete také žabky a plážové tašky. Mě zaujaly hlavně klobouky. Ty každý outfit obzvláštní a ještě vás ochrání od sluníčka. Navíc si klobouk můžete při opalování hodit i přes obličej, což ocení zejména na pláži.

Klobouk 299 Kč, šaty 799 Kč, kabelka 699 Kč

Kraťasy 599 Kč, Klobouk 249 Kč, plážová taška 399 Kč

Jak často si kupujete plavky? Já neodolám a každý rok si nějaké pořídím. I v Reserved mám své favority.

Další obchůdek, který jsem navštívila je Lolita. Stále se balím k moři, tentokrát na nějakou večeři v rušném městě. Nabídka obchodu mě příjemně překvapila, a to hlavně díky nabídce materiálů. V malém obchůdku Lolita mají většinu halenek a šatů z hedvábí, což je neskutečně příjemný materiál a na léto jako dělaný.

Halenka/šaty 1 290 Kč

Další, co mi do výbavy chybělo, byly nějaké hezké botky. Zastavila jsem se proto v Baťovi, kde měli krásné páskovky. Opravdu zajímavé letní boty, které jenom tak neseženete. Žabky k vodě jsou sice super, ale na večerní procházku bych zvolila něco více elegantního.

Toto jsou moji favorité.

Boty vlevo 999 Kč, boty vpravo 799 Kč

Sportovní dovolená

Jako milovnice sportu a adrenalinu jsem se vydala do Sportisima. Ať se chystáte sjíždět Vltavu nebo na výšlap do hor, můžete si zde sestavit pěkný komplet. Ve Sportisimu najdete plno sportovních pomůcek, které se vám při takových dovolených určitě budou hodit.

Tričko 740 Kč, boty do vody 399 Kč, stan 4 199 Kč, podprsenka 549 Kč

Další zastávkou je obchod Meatfly. Tam najdete vše pro lidi, kteří preferují aktivní styl života. Mají jak krásné plavky, tak i batůžky a skateboardy.

Žabky barevné 390 Kč, žabky černé 350 Kč

Plavky 1 899 Kč

Šortky Nugget 833 Kč, batůžek Nugget 260 Kč, Fox tílko 574 Kč

Hlavně se nespálit

Opalovací krémy jsou nutností, ať jedete kamkoliv. V Yves Rocher si můžete zásobu doplnit a nezapomínejte i na péči po opalování.

Zabalit a jedeme!

Tak to máme komplet. Teď už vše jen sbalit do kufru a máme to. A co když nemáte kufr? V obchodě Demix si ho můžete pořídit. A pokud letíte jen někam na víkend, čeká tu na vás i příruční kufřík do letadla.

Cestovní kufřík 1 390 Kč

Kufr 1 990 Kč

Tak šťastnou cestu!

Autorka blogu: Michaela

 

Všechny články v blogu