21. 6. 2017

Vychutnejte si ducha kávy na venkovní zahrádce

Hledáte příjemné místo, kde si během nákupu můžete dát svoji odpolední kávu? Představujeme vám venkovní kavárnu Spirit of Café, kterou najdete hned u vchodu do Nákupního centra Královo Pole.

Já sama tohle kouzelné posezení s výborným cappuccinem objevila teprve nedávno. V jedno horké odpoledne jsem po vyčerpávajícím nákupu hledala vhodné místo k dobití energie, kde bych však zároveň byla na čerstvém vzduchu a nepřišla tak o atmosféru všech těch příjemně prosluněných dnů.

Můj tip padl právě na Spirit of Café. Kavárna je strategicky opravdu výborně položená, jak již bylo zmíněno. Nachází se u samotného vstupu do nákupního centra, tudíž nemáte šanci ji minout. Poměrně prostorné posezení opatřené slunečníky potěší i ty, kteří se před sluníčkem přeci jen chtějí schovat.

Při zkoušení nových kaváren většinou sázím na jistotu a tou je cappuccino. Člověk by nevěřil, co všechno se na něm dá pokazit. V tomto případě však mohu hovořit o jedné velké spokojenosti. Již na první pohled vypadala káva naprosto bezchybně a bezchybně také chutnala! Ke kávě navíc dostanete také vodu, což u většiny kaváren také není samozřejmostí.

V nabídce jsem postřehla také další druhy káv, různé osvěžující drinky, freshe a samozřejmě něco k zakousnutí. Zaujaly mne například čerstvé bagetky z domácí výroby, nabídka zákusků a zmrzliny.

Posezení ve venkovní kavárně mi také zpříjemnila velmi milá obsluha. Slečna servírka byla jeden velký úsměv a takový přístup vám dokáže vylepšit i celý den.

Pokud tedy Spirit of Café neznáte, neváhejte, za vyzkoušení určitě stojí! Navíc pokud bude zrovna škaredě, můžete využít služeb stejné kavárny uvnitř centra v přízemí. V obou kavárnách mají každý den od 8:00 do 21:00.

Autorka blogu: Vendula (Ennepenne)

Všechny články v blogu