15. 6. 2017

Stylová obuv pro horké dny

Už jste našli ty správné střevíčky na letní pikniky nebo procházky k pláži? Pokud ne, vezmu vás na prohlídku do CCC. Já si tam vyhlídla plno hezkých a pohodlných bot, které určitě padnou do oka i vám.

Páskové

Páskové nízké botky se v létě prostě hodí. Nazujete a jdete. Jsou pohodlné a v létě je unosíte jak k vodě, tak i večer do města. A v CCC mají široký výběr páskových bot. Od stříbrných, po modré z kůže. Vybere si určitě každý. Pro ukázku jsem vybrala ty, které nejvíce zaujaly mě.

Jednoduché černé sandály, které si hodí ke všemu. I takové jsou v botníku potřeba.

Černé páskové botky LASOCKI - 599 Kč

Páskové botky v různých barevných provedeních. Nemohla jsem vybrat, která barva je ta nejzajímavější, ale asi bych volila žlutou variantu. Co myslíte?

Via Ravia - 399 Kč

Béžová a zlatá vypadají na páskových botách krásně. Nebo spíše na opálených nohou?

Bassano - 299 Kč

Balerínky

I když v létě každý volí spíše otevřenou obuv, balerínky se také občas hodí. V CCC mě zaujaly především tyhle gumové. Už jenom ručník a můžete vyrazit k vodě. Na noze vypadaly božsky a celkově velmi originálně. Vybírat můžete z různých barev. No nejsou sladké?

Bassano - 299 Kč

Další balerínky tentokrát trochu z jiného soudku, jsou tyto hnědé. Při formálnějších událostech jsou skvělou variantou.

Boty na klínku

Příjemným kompromisem mezi botami na podpatku a bez - jsou boty na klínku. Opticky prodlouží nohy a zároveň jsou pohodlnější než klasické boty na podpatku. Vyzkoušela jsem jích více, ale tyhle rozhodně zvítězily.

LACOSKI - 899 Kč

Kabelky

Navíc v CCC nemají jen obuv. Takže pokud se vám zalíbí nějaké boty, hned k nim můžete vybrat i kabelku. Já už se pomalu balím na dovolenou k moři, takže vybírám plážovou tašku. Po podobných kabelkách se před létem jen zapráší. Tak se na ně určitě mrkněte.

V CCC mají navíc široký výběr i různých psaníček a menších kabelek.

Žabky

Žabky - klasika, kterou mají ve svých botnících snad všichni. Velmi populární obuv například k vodě. I takové kousky můžete v CCC sehnat.

Za mě byl v CCC velmi široký výběr. Pro ty, co shání letní a stylové boty na léto, tak doporučuji. Z páskových bot jsem skoro nevěděla, jaké vybrat na vyzkoušení dřív a navíc jsou všechny za velmi přijatelné ceny. Určitě se na ně běžte kouknout a vybrat ty, které unosíte nejvíc.

Autorka blogu: Michaela

Všechny články v blogu