7. 6. 2017

Jaké sluneční brýle si letos nasadíte?

Najít sluneční brýle, které vám padnou, je každoroční letní výzvou. Vyrazili jsme je hledat do prodejny Grand Optical, kde mají širokou nabídku kvalitních a značkových slunečních brýlí různých druhů a stylů.

 

1) Klasiky Ray Ban

Asi všichni si pod touto značkou vybaví klasické “pilotky”. Je to tradiční model této značky, tak jsem musela hned jedny zkusit. Bohužel nic pro mě. Vzhledem k mému úzkému obličeji na mě byly příliš široké. Tak jdeme dál…

Ray Ban - 5 190 Kč

2) Gucci

Tyto brýle mě naprosto nadchly už na první pohled. Myslím, že tento tvar sluší většině lidí. Navíc moc dobře na obličeji seděly. Takže rozhodně moje favoritky!

Gucci - 8 990 Kč

3)Lenonky

Kousek pro odvážné. Ale proč by ne? Hned jsem si takové barevné lenonky představila na letních festivalech. Pro ty, kteří mají plno brýlí a chtějí jedny, které si vezmou jen příležitostně, jsou skvělou variantou. Já však pokračuji k další značce.

Solaris - 2 050 Kč

4)Elegantní Prady

Sluneční brýle, které jsou elegance sama. Jde u těchto krásek vidět, že byly navrženy opravdu precizně. I když si u nich trochu připlatíte, tak já osobně jsem nikde žádné podobné neviděla. Opravdu designovky, které vám budou všichni závidět.

Prada - 10 900 Kč

5)Zrcadlovky

Tady je můj vítěz. Jsem člověk, který má stále nasazené růžové brýle, takže se nelze divit, že originální růžová skla mi sedla, jak ulitá. Růžovky byly velmi zajímavé a prostě láska na první pohled.

Unofficial - 2 690 Kč

Zaujaly mě však i ty černými obroučkami. A to hlavně díky tvaru jednoduchých obrouček, které jsou minimalistické a neutrální. Budou se tak hodit ke všemu. A ještě k tomu jsou ve slevě, což potěší!

V prodejně Grand Optical můžete najít samozřejmě i širokou nabídku pánských a sportovních brýlí.

Tak jaké sluneční brýle si nasadíte toto léto vy?

Autorka blogu: Michaela

Všechny články v blogu