22. 5. 2017

Pastelové jaro v Orsay

Letošní rok jsou v kurzu pastelové kousky, často doplněné o květinové vzory, které váš šatník příjemně oživí. Ani prodejna Orsay nezůstává pozadu. Svým zákazníkům na jaře nabízí samé šik modely.

Outfit 1: Květinová víla

Kousek s květinovými vzory je něco, co vám tuhle sezonu určitě nesmí chybět v šatníku. Květinové vzory byly, jsou a vždy budou IN. Tyhle překrásné šaty se hodí hned na několik možných příležitostí. Pokud jim chcete dodat ještě špetku elegance, stačí si přes ně přehodit odpovídající sáčko a může se vyrazit!

Krátké bílé sako: 799 Kč, dlouhé šaty: 1399 Kč

Outfit 2: Maková panenka

Přiznám se vám, do tohoto outfitu jsem se okamžitě zamilovala. Romantické květinové šaty, skvěle padnoucí džínová bundička a třešničkou na závěr je tento boží klobouk, který prostě musíte mít!

Červený klobouk: 499 Kč, džínová bunda: 799 Kč, šaty: 1199 Kč

Outfit: Stylově i do kanceláře

Zapomeňme chvíli na černobílou kombinaci. Co si tak outfit zpestřit výraznějším kouskem oblečení? Červená halenka nejenom že perfektně padne, ale je navíc opatřena i stylovými kraječkami. Bílá kabelka ideálního tvaru a velikosti si pak bude notovat se stejně stylovými kalhotami.

Bílá kabelka: 549 Kč, červený top s krajkou: 349 Kč, tmavomodré sako: 799 Kč

Outfit 4: Meruňková je barvou jara

Outfit laděný do jedné barvičky? Žádný problém! Tahle kombinace se nejlépe hodí pro nějakou slavnostnější událost. Šaty a sukně vám navíc vždy přidají na ženskosti. A co teprve tyhle roztomilé šatičky doplněné krajkou, v těch se každá z vás bude cítit jako princezna, to vám garantuji!

Meruňkové šaty: 1399 Kč, meruňkové sako: 799 Kč

Outfit 5: Na rande s tylovou sukénkou

Pastelové barvičky jsou prostě v kurzu, o tom není pochyb, a nemusíte se bát je kombinovat
i dohromady. Já to zkusila s touto meruňkovou sukénkou, pastelovým topem a svetříkem. Celý outfit jsem podtrhla kabelkou taktéž v meruňkové barvě a vznikla z toho moc příjemná kombinace. Co myslíte?

Baletní meruňková sukně: 649 Kč, krátký mentolový svetřík: 549 Kč, malá kabelka: 799 Kč

Autorka blogu: Vendula

Všechny články v blogu