9. 5. 2017

Kde vám vyrobí nový klíč, opraví staré boty a nabrousí nože? V Rychloslužbách!

Práce v Rychloslužbách Prima je vážně prima, což potvrdí i její zaměstnanci, kteří se během pracovní doby vůbec nenudí. Občas se totiž nestačí divit, s čím jejich zákazníci přijdou. A jakéže pikantnosti vytáhli ze šuplíku?

Pórek krájet neumíme

Asi největším překvapením byla pro zaměstnance prodejny vibrační intimní pomůcka, ukrytá v botě jedné zákaznice, která ji tam nechtěně zapomněla. Boty byly dámě ale samozřejmě opraveny a pomůcka diskrétně vrácena. Další pán si zase Rychloslužby spletl se zelinářstvím a přišel si nechat nakrájet pórek. Jiný zákazník pro změnu doufal, že mu obsluha pomůže s opravou vodovodní baterie a povolí mu ji.

Bohužel ne všechna přání zákazníků jsou splnitelná, ale příjemná obsluha za pultem Rychloslužeb vám s úsměvem vždy ráda pomůže i poradí, kde vám vaše nadstandardní přání splní.

Nové klíče, zabezpečení domu i vyrytí cedulky

S čím vám mohou v Rychloslužbách tedy pomoci? V prodejně vám vyrobí klíče všech druhů na počkání. Vy si jen zvolíte, jakou variantu byste si přáli – zda starou stříbrnou klasiku nebo nějakou barevnou inovaci. K novému klíči si můžete zakoupit i klíčenku všech barev a velikostí.

V Rychloslužbách vám také poradí, jak efektivně a správně zabezpečit dům proti krádeži. Pokud naopak potřebujete svůj byt či dům řádně označit, můžete si zde nechat vyrýt svou vlastní cedulku na dveře. Navíc vám zde vyrobí i známku pro vašeho domácího mazlíčka.

Tlačí vás boty? Už nebudou!

Stalo se to každému. Pořídíte si nové kožené boty, které vás po krátké době začnou tlačit. S tím si umí v Rychloslužbách hravě poradit. Vaše nové boty vám na počkání roztáhnou na speciálním nástroji.

Ulomené podpatky, odřené špičky, nebo odlepující se podrážky na vašich starých botách opravují v Rychloslužbách Prima také na denním pořádku. Většinu oprav zvládnou na počkání. V případě komplikovaných zásahů si počkáte do druhého dne.

A podrážky vám vymění dokonce i u starších, historií prověřených stárkovských holin!

Kromě kosmetiky a příslušenství pro boty si v Rychloslužbách můžete nechat nabrousit kuchyňské nástroje nebo vytvořit razítko na míru. Nabídka služeb je velmi široká a věřte, že personál prodejny se pokusí vyhovět téměř všem vašim přáním.

Autorka blogu: Hedvika (The world of make up)

Všechny články v blogu