24. 4. 2017

Vyběhněte si pro správné běžecké oblečení

Běhám, běháš, běháme. Dnes běhají všichni, ale ne všichni běhají ve vhodném, funkčím a pohodlném oblečení. Otestovali jsem za vás novou běžeckou kolekci Klimatex. 

Rozkvetlé stromy, vůně lesů a přicházející léto. Jednoduše čas na to vyrazit do přírody. Nejlépe, když si do ní zajdete třeba zaběhat. Neznám lepší pocit než překonat samu sebe a běžet. Pročistíte si hlavu a uděláte něco sami pro sebe.

Jak začít běhat?

Začít běhat není nic složitého. Chce to jen opravdu chtít a nepřestat. Každý má pro běh jinou motivaci a každému vyhovuje něco jiného. Na začátku můžete zkusit střídat i běh s chůzí a neběhejte zbytečně dlouhé vzdálenosti, jinak můžete riskovat, že se vám běh hned zprotiví.

Mě osobně se hned líp běhá, když mám kvalitní a funkční oblečení. Proto jsem vyrazila na obhlídku do obchodu Klimatex, který si pro nadšené běžce připravil novou běžeckou kolekci.

Kalhoty: RUN-D26-LISBET- cena: 949 Kč, bunda: RUN-D17-AMELIA- akční cena: 1199 Kč

Celá kolekce je velmi chytře poskládána a najdete v ní vše, co správný běžec potřebuje. Například dlouhé běžecké legíny a větrovku, kterou oceníte zejména během nevyzpytatelného aprílového počasí.

Běžecký hit - reflexní barvy a kompresní podkolenky

Rozhodně při běhání nezapomínejte na reflexní barvu. Především když jdete běhat v podvečer. V této lehoučké a výrazně zelné vestě vás nikdo nepřehlédne.

Zelená vesta: RUN-D15-TABITA- cena: 999 Kč, tričko s dlouhým rukávem: RUN-D05-CHANTAL- cena: 749 Kč, Tříctvrteční kalhoty: RUN-D25-CORIEN-  akční cena: 599 Kč

Celkově jsem byla velmi příjemně překvapená z materiálů oblečení. Všechno bylo tak příjemné, že jsem to na sobě skoro necítila.

Obrovský hit. Kompresní podkolenky, i ty v Klimatexu můžete najít v mnoha různých barvách. A že jdou pořádně na odbyt. Máte už je taky?

Podkolenky: PN-COM2- cena: 399 Kč

Velmi populární je i termo-prádlo, které je v Klimatexu žádané celoročně.

Na své si přijdou i ne-běžci a muži

Ne-běžci si tu také přijdou na své. Na první pohled mě v Klimatexu zaujala tahle rafinovaná napůl sukně a napůl kraťasy. Výborný kousek třeba na badminton nebo na kolo.

Tričko: RUN-D04-KEESIE-  akční cena: 419 Kč, sukně: RUN-D34-GAFFI- akční cena: 369 Kč

Nebojte, ani muži nebudou ochuzeni. Nová běžecko-cyklistická kolekce čeká i na ně.

Tak na co ještě čekáte? Vyběhněte ještě dnes, chuť k běhání nepřijde jen tak. Běžte jí naproti! Třeba jen tím, že se zajdete podívat na novou kolekci do prodejny Klimatex.

Autorka blogu: Michaela

Všechny články v blogu