29. 3. 2017

Objevte ryze ženskou značku Vabacci

Není to tak dlouho, kdy přišel první jarní den. Proto mi to stále nedá a mám chuť objevovat nové čerstvé kolekce. Dnes se zajdeme podívat do Vabacci.

Tento obchůdek najdete vedle lékárny v zadní části nákupního centra. I když je malý, tak skrývá plno hezkých a ženských kousků. Značka Vabacci si zakládá na kvalitě a vyrábí z materiálů pocházejících pouze z EU. Však se na to pojďme podívat.

Outfit č. 1 Odhalená ramena

Tato košile/halenka mě zaujala především střihem a barvou. Krásná jemná modrá a střih s odhalenými rameny jsou skvělou kombinací pro všechny, kteří nechtějí jen nudnou košili s límečkem. Halenka působí romanticky a přitom elegantně. Na jarní rande je prostě jako stvořená.

Modrá halenka 1480 Kč, modré kalhoty 1950 Kč

 

Outfit č. 2 Rafinovaný overal

To, že mám na sobě overal z jednoho kusu, byste asi nepoznali, že? Hned na první pohled mě zaujal vrchní díl overalu, a především jeho vzor. Když se vám nechce přemýšlet nad tím, co na sebe, tak klidně zvolte něco podobného. Je to doslova 2v1. V tomto outfitu bych hned vyrazila na nějakou stylovou party.

Zelený overal 2590 Kč, černá kabelka 790 Kč

Outfit č. 3 Říkal někdo bomber?

Ano, máme ho tu zas. Hit letošního jara - bomber. Ve Vabacci ho pořídíte v tomto zajímavějším provedením s prvky koženky. Hodí se jak k pohodlným šatům, tak i k riflím. Dokazuje to fakt, že tahle stylová bunda stále letí. Tak šup, šup pro něj.

Černobílý bomber 2450 Kč, šedé šaty 1490 Kč

 

Outfit č. 4 Bude se hodit

I když je jaro krásným ročním obdobím, občas je nepředvídatelné. Ráno si vezmete teplý kabát a odpoledne už jdete v tričku. Já si pro takové dny beru na sebe něco takového: barevné tričko, kalhoty a na to kabátek, který během dne můžu kdykoliv sundat. Tento svetrokabátek se vám bude hodit kdykoliv.

Šedý kabátek 2860 Kč, červené tričko 750 Kč, černé kalhoty 1860 Kč

Autorka blogu: Michaela

Všechny články v blogu