13. 3. 2017

Přivítejte jaro v novém outfitu

Na chození po venku v krátkém rukávu si budeme muset ještě chvíli počkat. Do té doby si však můžeme doplnit šatník o zajímavé jarní kousky.

Při prvních slunečních paprscích jsem neváhala ani chvilku a vyrazila jsem do obchodů. Ne, že bych to nedělala i ve škaredém počasí, ale… Měla jsem chuť si koupit něco lehkého a trendy a připravit se tím na přicházející roční období. Žádné tlusté svetry, ani rukavice. Jarní oblečení sice ještě nějaký ten den neobleču, ale aspoň se na tu chvíli budu mnohem více těšit.

Vezmu vás do prodejny Takko, kde mě zaujalo plno svěžích kousků. Nachystala jsem si pro vás různé outfity, které jsou pro jarní počasí úplně jako stvořené.

Outfit č. 1 Bom, bom, bomber!

Ano, stejně jako starorůžová barva, tak i bomber je stále v kurzu. Tato lehká bundička tzv. „bomber jacket“ je skvělým doplňkem skoro každého outfitu.

Já ho zkombinovala s tričkem s tropickým vzorem, které hezky ladilo v barvách. Takovou kombinaci bych se nebála vzít na procházku do města nebo na kávu s kamarádkou.

Růžový bomber Takko 449 Kč, šedé jegginy s růžovou aplikací Takko 299 Kč

 

Outfit č. 2 Vynikněte ve žluté

Na první pohled mě v prodejně zaujala tato žlutá bundička. Proto jsem s ní vytvořila sportovní outfit, který byl neuvěřitelně pohodlný. Představila jsem si, že v něm můžu jít kamkoliv a budu připravená na jarní deštík, i na slunce. A hlavně ta barva!

Žlutá bunda Takko 699 Kč, šedé tepláky Takko 499 Kč

Outfit č. 3 Květy všude

Další povedený bomber z jarní kolekce. Kromě toho, že kvete všechno kolem, tak rozkvete i váš look. Zkombinovala jsem bundu se sukní a s minimalistickou černou kabelkou. Look na nákupy jako stvořený. Nemyslíte?

Květovaný bomber Takko 599 Kč, černá kabelka Takko 349 Kč, černý svetřík Takko 299 Kč

Outfit č. 4 Zpět do lavic

Kdo by neznal Mickey Mouse? Toto hravé tričko mě vzalo zpátky na základku, kde jsem se vzorem Mickeyho měla školní pouzdro. Myslím, že to nikdy nevyjde z módy. Občas má každý náladu na to, o pár let omládnout. Tak proč tím nedoplnit jakýkoliv outfit?

Autorka blogu: Michaela

Všechny články v blogu