10. 3. 2017

Inspirujte se letošními svatebními trendy ze Svatebních proměn

V neděli 5. března pořádalo květinářství Carmen Flora akci Svatební proměny, na která představilo žhavé trendy letošních svateb. V rámci celého odpoledne byly přestaveny všechny svatební nezbytnosti. Současně bylo možné využít bohatou nabídku květinářství, která vás vaším svatebním dnem provede opravdu ve voňavém a květinovém duchu.

Jste milovnice studených jemných tónů? Tak právě vaše srdce zaplesá, protože právě tyhle barvy jsou letos v kurzu. Jemná červánková růžová, světlé odstíny zelené, které přechází v mint nebo pistáciovou, a samozřejmě nešlápnete vedle ani s fialovou či krémovou - to jsou barvy roku 2017.

V jednoduchosti je krása a elegance, a tímto heslem byste se měli držet i u květinové výzdoby a především svatební kytice. Vsaďte na luční kvítí, pivoňky a hlavně jemné menší drobné květy.  Dozdobit květinou a krajkou s jednoduchými liniemi můžete také svatební stoly. Vše držte na romantické vlně a v jemných tónech.

Na jednoduchost dejte i při volbě vašeho líčení a účesu, můžete nechat vyniknout třeba květinovou čelenku. Líčení by mělo podtrhnout vaši přirozenou krásu. Prozářená pleť a jemné kouřové líčení ve světlých tónech bude slušet každé nevěstě.

Lesku a třpytu odzvonilo a květin není nikdy dost. A proto zkuste i šperky vyměnit za květiny. Přesněji květinové šperky, které vám květinářství Carmen Flora připraví podle vašich představ.

Autorka: Hedvika (The world of makeup)

Všechny články v blogu