16. 2. 2017

Božské svíčky Yankee Candle

Znáte svíčky Yankee Candle? Pokud ne, je načase, abychom je, nejen milovnicím a sběratelkám vonných svíček, představili. Neskutečný výběr vůní, chutí a barev této značky nemůže nikoho nechat chladným. Malý Yankee Candle ráj ukrývá také květinářství Carmen Flora. A věřte tohle je opravdu ráj.

Carmen Flora má v nabídce velkou škálu svíček různých velikostí, votivních svící, vonných vosků, melt cupů, svíček, vůní do auta, ale i doplňkového sortimentu v podobě aromalamp, ozdobných kroužků, nůžek, zhasínáček. Prostě všeho po čem pravé Yankee candle sběratelky touží.

Velkou výhodou vonných vosků je, že vydrží vonět až 20 hodin. Byt je provoněný během chviličky, a když je vůně až moc intenzivní stačí sfouknout čajovou svíčku a nemusíte řešit, jestli je vonné jezírko dost roztopené, jako třeba u svíček. A právě vosky patří k nejprodávanějším kouskům.

Honey Blossom je trošku zvláštní vůně chvíli je jemná a lehoučká, ale když se probojujete k dřevitým tónům, tak vám svojí silnější vůní i umí i zamotat hlavu.

Další velmi prodávaným produktem je votivní svíce s knotem. Pálit se samozřejmě dá jako svíčka, ale můžete si ji i nakrájet do aromalampy. Skvěle se hodí jak do menších prostor, které rychle provoní, tak i do větších prostor, když chcete, aby vám jich v místnosti hořelo více. Když je pálíte, klasicky knotem vydrží hořet až 15 hodin. V aromalampě mnohem déle. V obchodě jsou k dostání kolem 70 Kč.

Nejmenší svíčky jsou vážně roztomilé, ale zbytečně drahé. Pokud vás vůně zaujala, raději zvolte rovnou střední svíci nebo tu velkou. Cena těchto malých je 349 Kč, a hořet vám vydrží 25-40 h.

Aloe Water patří k nejoblíbenějším vůním a patří mezi svěží a lehčí vůně, která vaše smysly nabudí. Střední svíce hoří 65-90 hodin a jejich cena je 619 Kč.

A nakonec si můžete zakoupit i velkou svíci, která vám vydrží hořet až 150 hodin a cena svíčky je 739 Kč. Vůně Autumn night působí jako spíše pánská vůně, ale velmi čistá, elegantní a příjemná.

Je obdivuhodné, že značka Yankee Candle dokáže jakoukoliv situaci, pocit, květinu, přírodu, vzduch přetvořit do vůně. Vůně přesné, kouzelné a dokonalé a které vás chytnou za srdce.

Na značce Yankee candle oceníte široký sortiment vůni a mnoho možností, jak vůně používat. Ať už zvolíte svíci, vosk, votivní svíci, nebo stromečky do auta, difuzéry a různé vonné tyčinky, věřte, že vůně budou velmi intenzivní, příjemné a budou vás dlouho provázet. Tu vaši osudovou vůni si můžete vybrat v květinářství Carmen Flora.

Autorka: Hedvika (World of MakeUp)

Všechny články v blogu