Invaze záporáků LEGO Villains je tady!

Přijď si k nám zahrát a vytvoř si vlastního záporáka!

U příležitosti uvedení nové hry LEGO® DC SUPER-VILLAINS máme připravenou jedinečnou akci pro všechny herní nadšence. V rámci Minecraft zóny, která se rozšíří ještě o další 4 X boxy, na hráče čeká nezapomenutelné dobrodružství plné známých lokací a postav z DC univerza. Zcela poprvé budou mít možnost vytvořit si a hrát za svého DC padoucha. Hráč se se svou postavou stává středobodem herního příběhu, který byl vytvořen ve spolupráci s DC Entertainment, a během svého dobrodružství se setká s mnoha ikonickými záporáky.

Moderovaný program Let´s playerem Fimlarem startuje již tuto sobotu 20. října od 13 hodin. K dispozici budou soutěže o hmotné ceny, malování na obličej a foto stěna s motivem nové hry.

Ve hře LEGO® DC SUPER-VILLAINS přenechává Liga spravedlnosti starost o ochranu planety Země skupině nových hrdinů z paralelního vesmíru, kteří sami sebe nazývají Syndikátem spravedlnosti. Brzy však vyjde najevo, že noví hrdinové tak úplně nejsou ti, za které se vydávají. Vaším úkolem bude spojit své síly s ostatními superzáporáky a odhalit a následně překazit ďábelské plány těchto neznámých narušitelů.

VSTUP ZDARMA