Casting na Miss Czech Republic 7.4. v Krpoli!

V sobotu 7. dubna se NC Královo Pole zaplní množstvím krásných tváří, bude se zde totiž konat casting soutěže Miss Czech Republic. Pro návštěvníky budou připraveny profesionální vizážistky, barman s míchanými nápoji a v neposlední řadě také spousta akčních slev a nabídek, které návštěvníkům nákupní odpoledne v centru zpříjemní. Hudební vstoupení zajistí Adama Mišík.

Sobotní casting startuje v 16 hodin registrací účastnic. Od 17 hodin začíná program, který  moderuje Inna Puhajková. Svoji účast přislíbily ředitelka soutěže Taťána Makarenko, Lucie Kovandová – česká Miss World 2013 a Kristýna Langová, česká vicemiss Face 2017. Casting doplní módní přehlídka v čele s VIP členkami poroty a o hudební vystoupení se postará Adam Mišík.
 

Po dobu castingu budou zákaznicím k dispozici profesionální vizážistky, které je zdarma nalíčí a poskytnou kosmetické poradenství. Pro pány tu bude zase barman, který bude nabízet míchané nápoje, pro prvních sto návštěvníků dokonce zdarma. Děti si mohou pohrát v našem novém Lego koutku, takže si každý přijde na své! 

 

PROGRAM CASTINGU MISS CZECH REPUBLIC 2018:

 

16:00 – registrace účastnic castingu

17:00 – zahájení castingu

17:30 – Vystoupení Adama Mišíka

18:00 – Vystoupení Adély Částkové

19:00 – Fashion show

19:30 – Slavnostní vyhlášení

20:00 – Autogramiáda hostů