Nažhavte žehličky! Blíží se Mistrovství v žehlení

Čtvrtý ročník mistrovství v žehlení je tady. Bude konečně překonán rekord?

Nákupní centrum Královo Pole pořádá 24. února již čtvrtý ročník Mistrovství v žehlení. Účastníci z řad veřejnosti mohou poměřit své síly v soutěži týmů, dvojic či jednotlivců. Hlavní závod se zaměří na žehlení košil na čas. Rekord z prvního ročníku se dosud nepodařil nikomu překonat a zůstává tak výzvou i pro letošní soutěžící. Svoje umění předvede také Oxana Neburac, která v českých barvách získala stříbro v mezinárodním klání Polska, Ukrajiny, České republiky a Slovenska ve Varšavě.

Sobota 24. února bude v královopolském nákupním centru patřit rozžhaveným žehličkám, rychlým rukám a spoustě košil. Soutěžící zde změří své síly hned ve třech disciplínách. Kromě soutěže jednotlivců se všichni zájemci můžou hlásit také do kategorie dvojic nebo tříčlenných týmů. Stačí se registrovat na webu nebo na místě vyplnit jméno a kontaktní údaje. Přihlásit se může kdokoliv včetně kolemjdoucích

V porotě soutěže usedne například moderátor AZ kvízu Aleš Zbořil a celou akci bude uvádět moderátor Petr Holík. Po celý týden před akcí je pro návštěvníky centra nachystaný doprovodný program v podobě žehlících workshopů s profesionály z Bel & Blanc a soutěž pro děti v malování žehličky.

Hlavní cenou v soutěži jednotlivců tentokrát bude parní generátor a další věcné ceny a vouchery od partnerů soutěže.

PROGRAM MISTROVSTVÍ V ŽEHLENÍ 24. 2. 2018

13:00 – 13:45 – Soutěž v žehlení týmů

13:45 – 14:00 – Profi tipy partnera Bel & Blanc – prezentace mistryně v žehlení

14:00 – 14:45 – Soutěž v žehlení dvojic

14:45 – 15:10 – Profi tipy partnera Bel & Blanc, zapojení návštěvníků

15:10 – 15:30 – Vyhlášení soutěže o nejhezčí obrázek žehličky

15:30 – 17:00 – Hlavní soutěž v žehlení košil na čas

DOPROVODNÝ PROGRAM 19. - 23. 2. 2018

Workshopy v žehlení – každý den v 11:30 a 15:30 specialistka z čistírny Bel & Blanc předvede žehlící triky přímo uprostřed nákupního centra. Zájemci si mohou nechat vyžehlit i svou vlastní košili, kterou jim specialistka na žehlení také složí pomocí profesionálního nástroje na skládání košil.

Dětský koutek – soutěž pro děti, které budou kreslit žehličky. Vyhlášení nejhezčího obrázku proběhne v den hlavní soutěže v sobotu 24.2.2018.

Přihlásit na soutěž se můžete zde: