Tříkrálová sbírka 5. - 6.1.2018

Udělejte radost potřebným!

V našem nákupním centru můžete nejen výhodně nakoupit, ale také udělat dobrý skutek. Tříkrálovou sbírkou navazujeme na velice úspěšný projekt Stromu splněných přání, který během adventního času pomáhal splnit vánoční přání více než stovce dětí z dětských domovů a seniorům.

Tříkrálovou sbírku pořádáme ve spolupráci s Diecézní Charitou Brno; ve dnech 5. a 6.1. 2018 přijdou koledovat v kostýmech tří králů děti z Domova sv. Markéty. Tři krále najdete v prvním patře nákupního centra, v pátek od 14 do 18 hodin a v sobotu od 10 do 15 hodin. 

Tříkrálovou sbírku pořádá každoročně Charita Česká republika. Skupinky koledníků, doprovodné akce i distribuci pokladniček organizují jednotlivé místní Charity, často ve spolupráci s farnostmi, školami či různými mládežnickými organizacemi. Úspěch celé sbírky závisí na aktivitě tisíců lidí ve všech koutech republiky. Výtěžek sbírky je určen na pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším jinak sociálně potřebným skupinám lidí, a to zejména v regionech, kde sbírka probíhá.

Zastavte se, i malá pomoc se počítá!